Дизајнирај го твојот уникатен подарок со нас!

Ние сме специјализирани да ви помогнеме да создадете уникатен и внимателен подарок за секоја пригода. Без разлика дали купувате за роденден, годишнина, свадба или само затоа, ние сме тука да ви помогнеме да создадете подарок што навистина ќе го воодушеви и изненади примачот.

Вашиот совршен дизајн на маици, торби за пазарување и повеќе.

Print

Највисок Квалитет

Гарантирано печатење со висока резолуција и издржливост

Нашиот процес е едноставен: започнуваме со запознавање на вашите желби. Потоа, ние работиме со вас за да создадеме уникатен подарок кој е прилагоден на нивната единствена личност и вкус. Со нашите стручни насоки и креативни идеи, можете да бидете сигурни дека вашиот подарок ќе се истакне и ќе се памети во годините што доаѓаат.

Нашиот асортиман на подароци вклучува сè, од персонализирани маици и престилки до чаши, шишиња за вода и бебешки бодиња. Без разлика на вашиот буџет или преференции, ние можеме да ви помогнеме да создадете единствен подарок што навистина ќе направи примачот да се чувствува посебно.

Како Работи?

Избери го производот

Избери производ од нашата Продавница

Испратете ни дизајн

Испратете ни го вашиот дизајн во PNG формат или известете не дали треба да го направиме вашиот совршен дизајн

Добијте го доставен до вашиот праг

За време на наплатата, внесете ја вашата адреса или адресата на примачот на подарокот

Правењето на прилагодени печатени производи никогаш не било полесно.

Зошто да се задоволите со едноставен подарок кога можете да го дизајнирате вашиот совршен подарок со нас? Започнете денес и дозволете ни да ви помогнеме да создадете подарок што ќе се помети и цени во годините што доаѓаат!

Supported by:

Employment Agency of Republic of North Macedonia
UNOPS Skopje
AGORA Center for the Promotion of Civic Values" Skopje
Fund for innovation and technological development

Print

Вашиот совршен дизајн на маици, торби за пазарување и повеќе.

За Нас

3Дизајн Центар е креативна и зелена маркетинг агенција, како и креативна продавница за печатење каде што можете да ги испечатите вашите дизајни на маици, дуксери, еколошки торби, шолји за кафе/чај, подлоги за шолји, привезоци, бебешки бодиња, стаклени рамки, фото камен, дрвени или керамички магнети или да купите од нашите готови и изложени артикли!

mk_MK