Персонализирана шолја 6оз

Персонализирана шолја 6оз

250,00 ден

Барате посебен начин да ги задржите вашите незаборавни спомени при рака? Не гледајте подалеку од нашите персонализирани шолји за кафе од 6oz!

Нашите шолји се совршен начин да додадете личен допир на вашата утринска шолја кафе или чај. Без разлика дали сакате да одбележите посебен настан или едноставно да додадете личен шмек во вашата дневна рутина, нашите персонализирани чаши се совршен избор.

Нашите чаши се направени од висококвалитетни материјали и се дизајнирани да траат со години. Ја разбираме важноста на овие специјални подароци, поради што нудиме само најквалитетни чаши.

Нашите чаши се персонализирани со вашите незаборавни спомени, испечатени со висококвалитетна боја на едноставна бела позадина. Без разлика дали сакате да прикажете омилена фотографија или да додадете посебна порака, нашите чаши се совршено платно за вашиот персонализиран дизајн.

Па зошто да чекате? Нарачајте ја вашата персонализирана шолја од 6oz денес и почнете да уживате во вашите незаборавни спомени секој ден. Со нашите висококвалитетни материјали и стручен процес на печатење, можете да бидете сигурни дека вашата персонализирана шолја ќе трае со години, што го прави совршен начин за одбележување на посебен настан или едноставно додавање личен допир на вашата дневна рутина.

  • По направената нарачка пратете ни го вашиот текст слика или дизајн на: info@3designcenter.mk, Facebook, Instagram, +38971720808 (WhatsApp & Viber). Subject: бр на нарачка
  • Изработка:1-2 работни дена
  • Достава: 2-5 работни дена Македонија, 7-14 работни дена низ цел свет
mk_MK