Персонализирана детска престилка

Персонализирана детска престилка

550,00 ден

Ви ја претставуваме нашата персонализирана детска престилка, совршен кулинарски додаток за вашиот мал готвач на обука. Направена внимателно и дизајнирана специјално за деца, оваа престилка комбинира функционалност, удобност и персонализација за да го направи готвењето и печењето забавно и незаборавно искуство.

Материјал:
Нашата детска престилка е изработена од висококвалитетен кепер, обезбедувајќи издржливост и безбедност. Ткаенината е мека, лесна и лесна за чистење, што ја прави идеална за млади готвачи кои се желни да се нурнат во кулинарски авантури.

Дизајн:
Престилка обезбедува удобно вклопување за деца на возраст од 3 до 10 години. Прилагодливиот ремен за вратот и вратоврските на половината овозможуваат приспособено вклопување, приспособувајќи го растот и овозможуваат лесно движење.

Можност за персонализација:
Направете ја престилка на вашето дете навистина посебна со додавање персонализација. Изберете од различни опции како што се имиња, монограми или забавни отпечатоци што ги одразуваат интересите или хобито на вашето дете. Персонализацијата не само што додава уникатен допир, туку помага и да се поттикне чувството на сопственост и гордост во нивните кулинарски потфати.

Функционалност:
Нашата детска престилка е дизајнирана имајќи ја предвид функционалноста. Има простран преден џеб што им овозможува на децата да ги држат при рака приборот за готвење, картичките со рецепти или малите гаџети. Престилка обезбедува целосна покриеност, заштитувајќи ја облеката на вашето дете од истурање, дамки и неред, овозможувајќи му да ги истражува своите кулинарски вештини со доверба.

Разновидност:
Без разлика дали вашето дете пече колачиња, помага во подготовката на вечерата или се занимава со креативна игра во кујната, оваа персонализирана престилка е совршен придружник. Погоден е за широк спектар на активности, од готвење и печење до уметност и занаетчиство. Дозволете им на нивната фантазија да покрене додека ја одржуваат нивната облека чиста и заштитена.

Лесно одржување:
Разбираме дека децата може да се неуредни, па затоа се погриживме нашата детска престилка лесно да се чисти. Едноставно фрлете ја во машината за перење следејќи ги упатствата за нега и ќе биде подготвен за следната авантура. Издржливата ткаенина и персонализираните елементи се дизајнирани да издржат редовна употреба и перење, одржувајќи го нивниот живописен изглед.

Поттикнете ја кулинарската љубопитност и креативноста на вашето дете со нашата персонализирана детска престилка. Комбинацијата на персонализиран дизајн, функционалност и материјали погодни за деца го прават идеален додаток за младите готвачи. Гледајте како се зголемува нивната самодоверба додека тргнуваат на возбудливи кулинарски патувања додека гордо носат сопствена персонализирана престилка.

  • По направената нарачка пратете ни го вашиот текст слика или дизајн на: info@3designcenter.mk, Facebook, Instagram, +38971720808 (WhatsApp & Viber). Subject: бр на нарачка
  • Изработка: 1-2 работни дена
  • Достава: 2-5 работни дена Македонија, 7-14 работни дена низ цел свет
SKU: A002 Категории ,
mk_MK