Персонализирано емајлирано лонче

Персонализирано емајлирано лонче

600,00 ден

Нашето персонализирано емајлирано лонче е совршен начин да уживате во омилените топли пијалоци со стил!

Направена од висококвалитетен емајл, нашата шолја е изградена да трае и има издржлив дизајн кој може да ги издржи строгостите на секојдневната употреба. Лончето е исто така совршено за употреба за време на активности на отворено како што се кампување, планинарење и излети.

Но, тоа не е се! Нашите емајлирани лончиња може да се персонализираат со ваш уникатен дизајн или порака. Без разлика дали сакате да додадете личен шмек на вашата колекција или да создадете уникатен подарок за некој близок, нашите персонализирани лончиња се совршен избор.

Нашиот процес на сублимација гарантира дека вашиот дизајн ќе биде отпечатен со бои со висока дефиниција, создавајќи вистинита слика која сигурно ќе импресионира.

Па зошто да чекаш? Нарачајте ја вашата персонализирана емајлирана шолја денес и почнете да уживате во омилените топли пијалоци со стил. Со својата издржлива конструкција и персонализиран дизајн, нашата шолја е совршен додаток за секоја кујна или авантура на отворено.

  • 12оз(340мл)
  • НЕ безбедно за користење во микробранова и машина за садови
  • РАЧНО ПЕРЕЊЕ
  • Лесна и лесна за употреба
  • Ергономски дизајн
  • Може да се персонализира по желба
  • Материјал: емајл + раб од не'рѓосувачки челик

 

  • По направената нарачка пратете ни го вашиот текст слика или дизајн на: info@3designcenter.mk, Facebook, Instagram, +38971720808 (WhatsApp & Viber). Subject: бр на нарачка
  • Изработка:1-2 работни дена
  • Достава: 3-5 работни дена Македонија, 7-14 работни дена низ цел свет
SKU: EM01 Категорија
mk_MK