Персонализиран магнет

Персонализиран магнет

200,00 ден250,00 ден

Ви ги претставуваме нашите персонализирани магнети, од стакло, дрво и керамика, совршени за додавање допир на персонализација на вашиот фрижидер или магнетна плоча.

Нашите стаклени магнети имаат висококвалитетен отпечаток на избраниот дизајн. Силниот магнет на задната страна од стаклото гарантира дека безбедно ќе ги држи вашите белешки или слики на вашиот фрижидер или магнетна табла.

Нашите дрвени магнети се направени од пресувано дрво со средна густина и може да се персонализираат со ваш сопствен текст или дизајн. Материјалот дава мазна и рамна површина, совршена за печатење висококвалитетни слики. Магнетот на задната страна е доволно силен за да држи повеќе листови хартија или фотографии.

Нашите керамички магнети се направени од висококвалитетна, сјајна керамика, што ги прави елегантен и стилски додаток на секоја магнетна површина. Тие исто така може да се персонализираат со ваш сопствен дизајн или текст, што ги прави одличен подарок или за забава.

Сите наши персонализирани магнети се дизајнирани да бидат издржливи и долготрајни и се совршени за додавање допир на личност во вашиот дом или работен простор. Тие исто така прават одличен подарок за пријателите и семејството, или како промотивен предмет за бизниси.

Без разлика дали ќе ги изберете нашите магнети од стакло, дрво или керамика, можете да бидете сигурни дека тие ќе бидат убав и функционален додаток на секоја магнетна површина.

  • По направената нарачка пратете ни го вашиот текст слика или дизајн на: info@3designcenter.mk, Facebook, Instagram, +38971720808 (WhatsApp & Viber). Subject: бр на нарачка
  • Изработка:1-2 работни дена
  • Достава: 2-5 работни дена Македонија, 7-14 работни дена низ цел свет
SKU: dHBM05 Категорија Ознаки: , , ,
mk_MK