Персонализирана фото рамка

Персонализирана фото рамка

550,00 ден

Ви ја претставуваме нашата персонализирана стаклена фото рамка, неверојатен начин за прикажување на вашите омилени спомени.

Нашите стаклени фото рамки се направени од висококвалитетен стаклен материјал, обезбедувајќи јасен приказ на вашата фотографија. Рамката се одликува со елегантен и модерен дизајн, со полирани рабови кои додаваат допир на елеганција.

Она што ги издвојува нашите стаклени фото рамки е можноста да ги персонализирате со ваш сопствен текст или дизајн. Без разлика дали се работи за посебен цитат, датум или име, можеме да го испечатиме на стаклената рамка, создавајќи навистина уникатен и значаен спомен.

Рамката вклучува цврст држач, што овозможува да се прикажува хоризонтално на која било рамна површина.

Нашите персонализирани стаклени фото рамки се совршени за прикажување на вашите највредни спомени, без разлика дали се работи за семеен портрет, свадбена фотографија или слика од посебен момент. Тие исто така прават внимателен и срдечен подарок за родендени, свадби или други специјални прилики.

Со својот елегантен и модерен дизајн, нашата персонализирана стаклена фото рамка сигурно ќе стане негуван додаток на вашиот дом декор.

  • По направената нарачка пратете ни го вашиот текст слика или дизајн на: info@3designcenter.mk, Facebook, Instagram, +38971720808 (WhatsApp & Viber). Subject: бр на нарачка
  • Изработка:1-2 работни дена
  • Достава: 2-5 работни дена Македонија, 7-14 работни дена низ цел свет
mk_MK