Телефон: +389 71 720 808

Mail: info@3designcenter.mk

Локација: Marshal Tito - No 10, 1216 Brvenica, North Macedonia

Маица со принт на женско лице

500,00 ден

Женска маица со принт на женско лице е стилски додаток на вашата гардероба. Меката памучна ткаенина обезбедува целодневна удобност, додека печатениот дезен на женско лице и дава на оваа маичка уникатен изглед. Маичката е достапна во бела, црна и црвена боја и големини S-XXL, што ја прави погодна за жени од сите типови на тело. Носете ја оваа маичка со фармерки или шорцеви за лежерен изглед.

  • 100% памук
  • перење на 30* C
  • Изработка: 1-2 работни дена
  • Достава: 2-3 работни дена Македонија, 7-14 работни дена низ цел свет

 

Дополнителни информации

Size

L, M, S, XL

Боја

Бела, Црвена, Црна

Share this product: