Телефон: +389 71 720 808

Mail: info@3designcenter.mk

Локација: Marshal Tito - No 10, 1216 Brvenica, North Macedonia

Маица Животот е краток

500,00 ден

  • 100% памук
  • перење на 30* C
  • Изработка: 1-2 работни дена
  • Достава: 2-3 работни дена Македонија, 7-14 работни дена низ цел свет

Дополнителни информации

Маица

Женска маица, Машка маица

Size

L, M, S, XL, XXL

Боја

Бела, Црвена, Црна

Share this product: