Телефон: +389 71 720 808

Mail: info@3designcenter.mk

Локација: Marshal Tito - No 10, 1216 Brvenica, North Macedonia

Персонализиран држач за цуцла

450,00 ден550,00 ден

Персонализиран држач за цуцла за вашите најмили. Држачите за цуцла се рачна изработка направени од дрвени мунистри и дрвен држач.

Должина:

  • 20-25cm
  • 25-30cm

Безбедност:
– Сè е направено со употреба на нетоксични или непријатни хемикалии;
– Без БПА, ПВЦ и фталати;
– Без олово, кадмиум или тешки метали;
– Хигиенски, хипоалергични и отпорни на бактерии.

Имајте предвид дека сите производи мора да се користат СО надзор на возрасен. Погрижете се СЕКОГАШ да имате прицврстена цуцла на крајот од јамката за да избегнете опасност од гушење.

Држачите НЕ се играчки или за употреба во креветчето или за време на спиење.

Секогаш внимателно проверувајте го производот.

Клиентот ја презема целосната одговорност да се осигура дека производот се користи на безбеден начин. Со купување на овој производ, клиентот се согласува дека производот се користи на сопствен ризик на клиентот.

Ако ви треба нарачката со брза достава, ве молиме контактирајте не за да видиме дали е тоа можно. Ве молиме пишите ни за било какви прашања или дополнителни барања!

  • За персонализација: напишете го името во забелешка при купувањето или пратете го на: info@3designcenter.mk, Facebook, Instagram, +38971720808 (Viber and WhatsApp)
  • Изработка: 1 – 2 работни дена
  • Испорака: 2-3 работни дена во Македонија, 7-14 работни дена низ цел свет со можност за следење на пратка

Дополнителни информации

Големина:

20-25cm, 25-30cm

Share this product: