Телефон: +389 71 720 808

Mail: info@3designcenter.mk

Локација: Marshal Tito - No 10, 1216 Brvenica, North Macedonia

Персонализиран дуксер со печат до 20X30 cm

1,00 ден1.200,00 ден

Сега е едноставно да ги преточиш твоите идеи и дизајни во професионално дизајниран дуксер за твојте сакани, твојот тим, подарок за купувачите или промотивен материјал.

Пушти ја фантазијата да дивее и дизајнирај дуксери привлечни за око кои ќе го покажат потенцијалот на твојот бренд, а ние ќе се осигураме да испаднат онака како што сте очекувале.

  • По направената нарачка пратете ни го вашиот текст слика или дизајн на: info@3designcenter.mk, Facebook, Instagram, +38971720808 (WhatsApp & Viber). Subject: бр на нарачка
  • Изработка:1-2 работни дена
  • Достава: 2-3 работни дена Македонија, 7-14 работни дена низ цел свет

Дополнителни информации

Size

L, M, S, XL, XXL

Боја

Бела, Црна

Share this product: