Телефон: +389 71 720 808

Mail: info@3designcenter.mk

Локација: Marshal Tito - No 10, 1216 Brvenica, North Macedonia

Персонализиран керамички магнет срце 6.5X7cm

250,00 ден

Постои подарок за секоја пригода и сезона!

Подарок кој ги прави луѓето среќни секојдневно!

Додади порака, слика или дизајн на твојот магнет за да го направиш посебен… Пушти ја фантазијата да дивее и креирај фантастични дизани во боја.

  • По направената нарачка пратете ни го вашиот текст слика или дизајн на: info@3designcenter.mk, Facebook, Instagram, +38971720808 (WhatsApp & Viber). Subject: бр на нарачка
  • Изработка:1-2 работни дена
  • Достава: 2-3 работни дена Македонија, 7-14 работни дена низ цел свет

 

Дополнителни информации

Share this product: