Телефон: +389 71 720 808

Mail: info@3designcenter.mk

Локација: Marshal Tito - No 10, 1216 Brvenica, North Macedonia

Персонализиран подметач за чаша

150,00 ден

Овие подметачи за чаши се направени од квалитетен неопрен, тешко се кршат, удобни за користење, отпорни на вода, зачувајте ја вашата маса од капки од вода, пијалоци, гребнатини, дамки, прашина и слично, со изработка за да ви служи долго време.

Може да се применува нашироко за држење стаклени чаши, шољи, шишиња, пијалоци, чаши за чај итн.

Погоден е за употреба дома, училиште, барови, студентски домови, дневни соби, хотели, кафулиња, и ресторани.

Подметач за чаша е совршен за печатење семејни фотографии, лични фотографии, прекрасни природни пејзажи, омилени слики, инспиративни зборови и повеќе, погодно за ракување, ја инспирира вашата имагинација, ги изразува вашите лични вкусови и носи стилски изглед.

  • По направената нарачка пратете ни го вашиот текст слика или дизајн на: info@3designcenter.mk, Facebook, Instagram, +38971720808 (WhatsApp & Viber). Subject: бр на нарачка
  • Изработка:1-2 работни дена
  • Достава: 2-3 работни дена Македонија, 7-14 работни дена низ цел свет

Дополнителни информации

Share this product: