Телефон: +389 71 720 808

Mail: info@3designcenter.mk

Локација: Marshal Tito - No 10, 1216 Brvenica, North Macedonia

Персонализиран привезок

450,00 ден550,00 ден

Овој привезок во бохо стил може да се остави како што е или да се приспособи со иницијали за да биде единствен за вас! Без разлика дали сакате неутрални или шарени бои, овие тренди привезоци се совршен додаток на вашата чанта, клучеви или што и да сакате! Исто така се совршени како подароци за забава, уникатен подарок за вашата свадба или гости, или задоволство за себе или за пријател!

Дополнителни информации

Големина:

15-20cm, 20-30cm

Share this product: