Телефон: +389 71 720 808

Mail: info@3designcenter.mk

Локација: Marshal Tito - No 10, 1216 Brvenica, North Macedonia

Персонализирана маица со печат до 20X30cm

500,00 ден

Сега е многу едноставно да ги преточите вашите идеи и дизајни во професионално дизајнирана маица за вашите сакани, вашиот тим, подарок за клиенти или промотивен материјал.

Пуштете ја вашата фантазија да дивее и дизајнирајте маици привлечни за око кој ќе го прикажат потенцијалот на вашиот бренд, а ние ќе се осигураме да излезат баш како што сте ги замислувале.

  • Од кога ќе направите нарачка испратете ни бр на нарачка со ваш дизајн, текст или слика на: info@3designcenter.mk, Facebook, Instagram, +38971720808 (WhatsApp & Viber)
  • Изработка: 1-2 работни дена
  • Достава: 2-3 работни дена Македонија, 7-14 работни дена низ цел свет

Дополнителни информации

Маица

Женска маица, Машка маица

Боја

Црна, Бела, Црвена

Материјал

100% памук, 100% полиестер

Size

L, M, S, XL, XXL

Share this product: