Телефон: +389 71 720 808

Mail: info@3designcenter.mk

Локација: Marshal Tito - No 10, 1216 Brvenica, North Macedonia

Персонализирана шоља 11оз со рачка срце

300,00 ден

Оваа прекрасна шоља се одликува со прекрасна рачка во форма на срце. За вас, можеме да ја претвориме во шоља од вашата персонализирана колекција или совршен подарок за семејството и пријателите, за свадби и Денот на вљубените!

  • По направената нарачка пратете ни го вашиот текст слика или дизајн на: info@3designcenter.mk, Facebook, Instagram, +38971720808 (WhatsApp & Viber). Subject: бр на нарачка
  • Изработка:1-2 работни дена
  • Достава: 2-3 работни дена Македонија, 7-14 работни дена низ цел свет

Дополнителни информации

Share this product: