Телефон: +389 71 720 808

Mail: info@3designcenter.mk

Локација: Marshal Tito - No 10, 1216 Brvenica, North Macedonia

Персонализирани беби бодиња

450,00 ден

Нашите беби бодиња се исклучително удобни и едноставно прекрасни, дозволува индивидуалноста на вашето бебе да се издигне на површина во секоја супер-слатка шема. Овие модели се направени од 100% памук и се цврсти и дишат, што ги прави идеални за носење преку цела година. Меката ткаенина е истеглива ,а на и вашето бебе ќе му биде топло и совршено пријатно. Користиме висококвалитетни дигитални печатачи со безбедни мастила на база на вода, за да можете да уживате во живописни, долготрајни отпечатоци дури и по повеќекратно перење.

  • Целосно природна памучна ткаенина и дизајн усогласен со прописите
  • Преплетена памучна ткаенина
  • Затворања со копчиња за лесни промени
  • Достапно во сите големини

Истражете ги нашите прекрасни, разиграни и хумористични принтови или дизајнирајте ја вашата сопствена печатена бебешка гардероба со името на вашето дете, лична порака или дури и фотографија.

  • По направената нарачка пратете ни го вашиот текст слика или дизајн на: info@3designcenter.mk, Facebook, Instagram, +38971720808 (WhatsApp & Viber). Subject: бр на нарачка
  • Изработка:1-2 работни дена
  • Достава: 2-3 работни дена Македонија, 7-14 работни дена низ цел свет

Дополнителни информации

Детска големина

104, 62, 68, 74, 80, 86, 92, 98

Ракав

долг ракав, краток ракав

Share this product: