Телефон: +389 71 720 808

Mail: info@3designcenter.mk

Локација: Marshal Tito - No 10, 1216 Brvenica, North Macedonia

Персонализирани детски маици

450,00 ден

  • 100% памук
  • перење на 30*C
  • пратете ни го вашиот текст, дизајн или слика на: info@3designcenter.mk, +38971720808 (Viber, WhatsApp), или Facebook и Instagram
  • Изработка: 1-2 работни дена
  • Достава: 2-3 работни дена Македонија, 7-14 работни дена низ цел свет

Дополнителни информации

Боја

Бела, Црна

Size (children)

2, 4, 6, 8

Share this product: